piątek, 20 stycznia 2017

CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ -ALE CZY NA PEWNO ?

Dodaj napis
Cześć ,uważacie że faceci mają prawo płakać czy wręcz przeciwnie powinni być twardzi i przez całe życie nie uronić ani 1 łzy ?
Dla jednych płaczący facet jest niemęski i bezradny , dla innych wręcz przeciwnie i ja właśnie do tej grupy należę . Kobiety płaczą z różnych powodów , mi się to najczęściej zdarza podczas śpiewania polskiego hymnu.   Zdarza mi się również chlipać gdy Polska wygrywa jakiś mecz w którym grają o coś ważnego a losy meczu odwracają się w ostatniej chwili na korzyść Polaków . Oprócz tego zdarza mi się również płakać bez większego powodu np. wstaję rano w bardzo złym humorze , w szkole dostaje 1 ,następnie autobus którym chce wrócić do domu bardzo się spóźnia. Gdy już dotrę do domu  to pierwsze co robię to po prostu ryczę, a gdy już skończę moje jęki od razu jest mi lepiej .  Płaczę nie dlatego że dostałam 1 czy autobus się spóźnił ale tak po prostu bez powodu. Faceci płaczą na pewno znacznie rzadziej niż kobiety ale kiedy ? Wydaję mi się że podobnie jak ja  podczas meczów lub śpiewania hymnu  . Myślę że mężczyźni płaczą również gdy pierwszy raz widzą swojego potomka .  Po stracie bliskiej osoby na pewno również i oni uronią łzę. Sama nie wiem z jakich innych powodów faceci mogą płakać,pewnie zależy to od charakteru.

A wy jak myślicie z jakiego powodu najczęściej płaczą mężczyźni ?

42 komentarze:

 1. Faceci mają takie samo prawo do płaczu, jak i kobiety. Tłomione na siłę emocje mogą zaowocować chorobą albo agresją.

  OdpowiedzUsuń
 2. z bolu przede wszystkim, sa na niego o wiele mniej odporni niż kobiety...
  ps. dołączam do grona stałych bywalców:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy człowiek ma prawo do łez, nie zależnie od płci. Wszyscy przecież mamy uczucia :)

  Zapraszam-Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to zależy od osoby i jego charakteru. Każdy ma jakieś swoje granice wytrzymałości. Nieważne czy to kobieta czy mężczyzna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie każdy człowiek: kobieta czy mężczyzna mają prawo do okazywania emocji:) i tych pozytywnych i negatywnych:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mają takie same uczucia jak my, więc dlaczego nie mieli by płakać 😊 Myślę, że przez stereotypy czasem się powstrzymują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez mi się tak wydaję że stereotypy na to wpływają.

   Usuń
 7. Każdy z nas ma prawo do łez. Faceci chcą pokazać jacy oni są silni, ale czasami nie do końca to im wychodzi. Każdy z nas ma prawo, pokazać swoje łzy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam, że każdy człowiek ma prawdo do łez.... :)

  hm.. zastanawiam się z jakiego powodu mężczyźni najczęściej płaczą... do tej pory widziałam tylko łzy z powodu odrzucenia albo utraty kogoś bliskiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba nie widziałam płaczącego faceta.

   Usuń
 9. Facet ma takie samo prawo do płaczu jak kobieta, chociaż chyba nie wyobrażam sobie faceta który potrafiłby płakać z takich powodów jak ja;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie wyobrażam sobie faceta który potrafiłby płakać bez powodu tak jak czasami kobiety.

   Usuń
 10. Dokładnie, też często płacę bez powodu, a później czuję się dużo lepiej. Czasami płacz naprawdę pomaga. Myślę, że faceci płaczą podobnie jak kobiety, no może rzadziej, ale wydaje mi się, że bardziej się z tym kryją. Przynajmniej niektórzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płacz świetnie oczyszcza, gdy sobie poryczę czuje się dużo lepiej.

   Usuń
 11. Moim zdaniem tak jak my kobiety możemy płakać tak samo i oni choć oni nie lubią tego pokazywać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. My kobiety płaczemy częściej :P

  Obserwuję i zapraszam do siebie http://zafrikooo.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że każdy potrzebuje takiego oczyszczenia i po prostu sobie popłacze.

  Taka mała uwaga nie robimy odstępów między wyrazem a znakiem interpunkcyjnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, nie zauważyłam że to robię .Mam nadzieję że uda mi się tego oduczyć.

   Usuń
 14. Nie mam nic do męskich łez, ale znam kolesia który płakał praktycznie o każdą głupotę. Na dłuższą metę zaczęło mnie już to irytować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie jeśli płaczą praktycznie o nic to zaczyna się to robić męczące.

   Usuń
 15. byłam kiedyś w związku z takom gościem ktory potrafił sie popłakać... w różnych sytuacjach... na przykład w momencie gdy jechaliśmy taksówką ja gadałam przez komórkę z ze znajomym z którym się umowiliśmy, gdy skończyłam rozmowę zauważyłam że mój toważysz płacze... zapytany o powód wyznał że pomyślał że pokłóciłam się z tym kolegą. Fakt bardzo sie lubili ale czy to powód do płaczu? A może powód był inny? Tego już sie nie dowiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może rzeczywiście powód był inny albo taki miał charakter.

   Usuń
 16. Dla mnie łzy u mężsczyzny pojawiające sie z powodu miłości lub wzruszenia o najpięknejszza rzecz. Wtedy takie łzy są jak diamenty

  OdpowiedzUsuń
 17. tak tylko się mówi a tak naprawdę człowiek musi się wypłakać i pokazać słabość to normalne
  http://skucinskaemilia.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 18. Płacz to zdrowa reakcja na rozładowanie napięcia nerwowego. Nie każdy natomiast potrafi się rozpłakać. Ja np bardzo rzadko płaczę ale jeśli już, to potem czuję się taka oczyszczona...

  Pozdrawiam!^^
  ... i zapraszam do mnie na KONKURS!^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również czuję takie cudowne oczyszczenie .

   Usuń
 19. Ja lubię gdy mój luby czasem uroni przy mnie łzę, dla mnei to oznaka całkowitego zaufania. Ja jestem osobą która nie rozpłace się przy byle kim, jak komuś nie ufam to nie ma szans bym uroniła łze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przy ludziach też raczej nie płacze chociaż raz miałam taki okropny humor że poryczałam się w szkole .

   Usuń
 20. z bezsilności, ze wzruszenia, z tęsknoty ... pewnie nie szlochają jak kobiety, ale zdarza im się uronić łezkę. Przecież oni tez mają swoje uczucia, nie są ze skały. Spotkałam się kilka razy z męskimi łzami- podczas pożegnania.

  http://moja-prowincja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Czasami łzy same napływają do oczu. Jedni starają się tłumić to w sobie inni nie próbują tego zahamować. Z reguły facetom jest ciężko okazać tego typu uczucia, nie koniecznie muszą to być złe emocje np wzruszył się bo okazało się że będzie tatom . Ale np mój kolega Nigdy nie płakał, przynajmniej nie przy kimś.. ale dy był na porodówce i podczas porodu zobaczył jaki to jest wysiłek dla partnerki i wziął swojego synka na ręce to łzy same mu naszły do oczu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam filmiki gdzie faceci się wzruszają po zobaczeniu swojego dziecka.

   Usuń
 22. Myślę, że mężczyźni najczęściej płaczą przy np. stracie bardzo ważnej osoby w ich życiu. Z powodu nie odwzajemnionej miłości, czy tak jak napisałąś, na widok swojego potomka :)
  Obserwuję :)
  Pozdrawiam,
  My blog(Click)♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Chyba z bezsilności, chociaż robią to w zaciszu własnego domu :)

  http://roseaud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Myślę, że płacza z powodu utraty bliskiej osoby lub w naprawdę kryzysowych sytuacjach. Obserwuję ;D
  Pozdrawiam c; /~Kinga
  Unpredictabble

  OdpowiedzUsuń
 25. Płacz to ciężki temat do rozmowy z mężczyzną, najczęściej twierdzi, że w ogóle nie płacze, ale ja szczerze w to wątpię! Każdy czasami potrzebuje uronienia łezki.

  OdpowiedzUsuń
 26. Wolałabym aby "mój" facet już sobie popłakał, niż dusił to wszystko w sobie :) Przecież mężczyzna to też człowiek i równouprawnienie wprowadzili :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Moim zdaniem każdy ma prawo do łez. Gdy byłam w Twoim wieku też dosyć często płakałam, czasami z powodu byle głupoty. Teraz, w wieku 23 lat się bardziej ustabilizowałam. A mój temperament zmienił się na nieco bardziej spokojny i bardzo rzadko płacze :)

  OdpowiedzUsuń